Menu

    Historia marki MCOMPONENTS to opowieść o firmie, która od 2010 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji ludzi w 10 lat z małej firmy przekształciła się w jednego z liczących się producentów rolek transportowych w Polsce oraz Europie.

 Firma zatrudnia pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w każdym z działów: produkcyjnym, konstruktorsko-technologicznym, marketingowym i administracyjnym. Dzięki temu zapewnia stałą i wysoką jakość wyrobów i świadczonych usług.

Obecnie MCOMPONENTS Sp. z o.o. jest wiodącym liderem w Polsce w swojej branży, oraz posiada wielu Klientów w Europie i Ameryce Płn. Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia oraz doskonałej obsługi Klientów. Polityka firmy owocuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe rynki. 

Chcąc w pełni zaspokoić wymagania naszych klientów w 2019 roku, firma została dystrybutorem hiszpańskiej Firmy Dinalager, będącej producentem wysokiej jakości listw rolkowych, a także niemieckiej firmy Pulseroller która produkuje elektrorolki.

 

Zapraszamy do Współpracy

Mcomponents

Skontaktuj się z nami

E-mail: oferty@mcomponents.pl

Mcomponents

Sp. z o.o.

ul.Kosynierów 44

41-219 Sosnowiec

DZIAŁ HANDLOWY

+48 694 096 348

BIURO

+48 796 798 514

     

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok